< back
KIMYA 3D Филамент PEI-1010 500g 1.75 или 2.85mm AMBER
Цена: 14.782 ден.
QTY
Description

PEI-1010 FILAMENT е отпорен на абење, отпорен на УВ зраци и нуди одлична димензионална стабилност. Висок квалитет на печатење на минијатурни детали Висока цврстина Хемиска отпорност Отпорен на абење Отпорен на УВ зраци Отпорен на пламен UL94 Vo Дијаметар: 1.75 мм или 2.85 мм Пакување: 500 гр. Достапна боја: Amber.